Borsada Köpek Balığı Tekniği + Plus İle Borsadan Para Kazanın

Borsada para kazanmak herkesin hayal ettiği fakat bir türlü cesaret edemediği işlerden bir tanesidir. Gün geçmiyorki bu konuda özel rehberler çıkmasın. Bunlar içerisinde borsada köpekbalığı tekniği adında borsada nasıl kazanılır sorusuna yanıt veren özel bir ürün çıktı. Borsada köpekbalığı tekniği ürünün içerisinde borsada değişen trendler karşısında paranızı nasıl katlayabilirsiniz gibi özel bilgiler bulunuyor. Ayrıca kullanıcılara haftalık borsa bilgileri ve tavsiyeleri yada msn den teknik destek veriliyor.

Borsada köpekbalığı tekniği ürününe gösterilen yoğun ilgi üzerine ürün güncellenerek yeniden kullanıcıların yararına sunuldu. Şimdi plus özelliği borsada al sat sinyallerini önceden haber veriyor. Borsa ile ilgili hiçbir teknik bilgisi olmayan kişiler bile bu teknik sayesinde ciddi kazanclara erişiyorlar.

Ayrıca ürünün yanında Altın Liste adıyla çok özel bir hediye verilmekte. Bu hediyenin içeriği ise şöyle;

Her haftasonu yapılan özel analizleri, isteyen müşterilerine pazartesi günü ulaştırılmasını sağlıyorlar. Bu şekilde, hangi hisseye ne zaman al sat kararı verileceği önceden bilinmiş oluyor. Kısa ve orta zaman aralığında al yapılması gereken senetler ve kısa zamanda birinci, ikinci ve üçüncü hisse doğruluk derecesindeki hisse alım-satım hedefleri olarak kısaca özetlenebilir.

Ürünün yazarı Ahmet Ünver’e buradan ulaşabilirsiniz.
Bol kazançlar.

Not: Ürün yayından kaldırılmıştır.

Borsada Köpek Balığı Tekniği + Plus İle Borsadan Para Kazanın” üzerine 2 düşünce

  1. rıdvan

    Merhabalar.Borsada köpekbalığı tekniği kitabını kullananlardanım. Ahmet beyin tekniğine hayran olmamak elde değil. Neredeyse aldığım tüm hisseleri yüksek karlarla satıyorum. Pek riskli oynadığım söylenemez ancak sermayem 20 TL olsun 2000 Tl olsun hiç yüksek kayıp yaşamadım. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir