Odaklı ziyaretçi neden önemlidir?

Bu blogda genelde birçok özel yöntemi anlatmaya çalışıyorum ve genelde bahsettiğim şeylerin başında gelen ve internetten para kazanma nın en dikkat edilmesi gereken konusu olan odaklı ziyaretçiyi nasıl alabileceğinizi anlatıyorum. Arkadaşlar internetten para kazanma için hayati önem taşıyan bu konuyu dikkate almanız durumunda hiç kazanamayan arkadaşlar kazanmaya başlayacak, yada halihazırda kazanan arkadaşlar ise kazançlarını arttıracaklardır.

Satış sitelerine yolladığınız trafikten maksimum seviyede verim almak hoşunuza gitmezmiydi? Birçok reklam mecrasında %2 dönüşüm oranı inanılmaz kazançlı olarak görülürken, hala keşfedilememiş odaklı ziyaretçiyi yakalayabileceğiniz o kadar mecra varki. Hediye video da bahsettiğim gibi bir kazanç yöntemi, bu sistemlerden en yalın halde olanlarıdır.

Odaklı ziyaretçinin dönüşüm oranları ile ilgili isterseniz bir örnek vereyim. Aşağıdaki resim az önce clickbank ekranımın bu günkü görüntüsünü oluşturuyor. Genelde tüm click ler Abd den geliyor ve ayrıca suan abd de saat sabaha karşı 5! Ama kazanç ekranı fena değil.

internetten para kazanmak, clickbank

internetten para kazanmak, clickbank

Üstteki resimde 79 tıklama da 91,39 dolarlık bir kar kazanılmış. Tabi şunu da unutmamak lazım, daha abd de gün başlamadı! O yuzden bugünkü kazançlar katlanarak artacaktır.

Odaklı ziyaretçi internetten para kazanmanın altın kurallarından bir tanesidir. Binlerce çöp trafik almak yerine, onlarca odaklı ziyaretçiyi alın ve sonucu görün! Tabi bu sadece clickbank için geçerli değildir. Mesela Türkiyede de buna bir örnek verilebilir.

 

 

Odaklı ziyaretçi neden önemlidir?” üzerine 3 düşünce

  1. miktattt

    evet odaklı müşteri kazanmak için çok önemlidir. hayati önem taşımaktadır.

  2. Talha

    Odaklı ziyaretçi candır, kandır, paranın kaynağıdır. Yeter ki bilinçli çalışılsın. Odaklı ziyaretçi ile para kazanmayan yoktur arkadaşlar..

  3. admin Yazar

    Evet para kazanmanın en kolay yolu alakalı ziyaretçiyi bulmaktır. İnternette bu ziyaretçileri bulmanın çok çeşitli yolları da sitemizde anlatılan teknikler ile mümkündür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir