Yeni Cpa Affiliate Networkleri

Affiliate marketing’in ülkemizde günden güne gelişmesiyle birlikte birçok şirkette bu alanda yatırım yapıyor. Bugün birkaç arkadaşımızın konu ile ilgili isteği üzerine yeni affiliate/cpa networklerden örnekler vermek istedim. Aşağıdaki her 2 affiliate network de performans bazlı kazanç (Cpa) networklerinden. Cpa nedir? Sorusuna yanıt arıyorsanız burayı tıklayıp öğrenebilirsiniz. Başlayalım;

Adtriplex

En son kurulan affiliate network olmakla birlikte bünyesinde çok ünlü markaları barındıran ve Türk piyasasına güçlü giren bir firma. Bu markaları örnekleyecek olursak; Trendyol, Limango, Tish-o, Efor, Mydays gibi markaları siz affiliate lere pazarlamanız için sunuyorlar. Bu sayılan markalar bile bu şirketin ne denli ciddi olduğunun bilinmesi açısından yeterli diye düşünüyorum.

Zanox

Yine yabancı yatırımcılar tarafından Türkiyedeki affiliate pazarının büyüğünün görülmesi üzerine ülkemizde yayına başlayan bir affiliate network Zanox. Affiliate piyasası burada büyüdükçe yatırımcıların iştahı dahada kabarıyor ve pastadan en büyük payı almak için atağa geçiyorlar. Zanox bunlardan biri.

Bu affiliate network de bünyesinde birçok ünlü markayı bulunduruyor. ŞehirFırsatı, Piyangola, eDarling, Jades24, Topman gibi onlarca tanınmış markayı kolayca pazarlamanız için sizlere sunuyor.

 Affiliate marketing kazanmanın en temel kuralı bunları nasıl pazarlayacağınızda gizlidir. Size önerim buradaki ürünleri 2 şekilde pazarlamanız olabilir. Bir blog açıp niş (belli başlı) bir konuda güzel tanıtım yazıları ve sosyal medya (facebook, twitter) araçlarını etkin kullanarak bu networklere kaydolduktan sonra alacağınız banner yada linkleri bu bloga ekleyebilir ve bu networklerin ürünlerine yolladığınız her trafikten dönüşüm aldığınız kadar kazanabilirsiniz. Hemde çok kazanabilirsiniz.

Affiliate marketing in özellikle bu yıl inanılmaz hızlı geliştiğini söylememiz hiçde yanlış olmaz. Bu yüzden bu alanda ne kadar önce yer alıp harekete geçerseniz ciddi anlamda o kadar başarılı olabilirsiniz. O zaman ne duruyorsunuz? Harekete geçme vakti!

Sitelere buradan ulaşabilirsiniz.

www.adtriplex.com

www.zanox.com/tr

 

Yeni Cpa Affiliate Networkleri” üzerine bir düşünce

  1. ipsumpara

    Zanox hakkında şikayet duydum fakat adtriplex hakkında hiç şikayet duymadım. Ben clickmerkez kullanıyorum fakat adtriplex’i de tavsiye edebilrim. Yazı için sağolun…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir